Інтелектуальні ігри «Універсіада» 27 лютого 2016 року

27 лютого 2016 року Київський міжнародний університет приймав у своїх стінах учасників XVI Всеукраїнської учнівської конференції «Універсіада» (конкурс-захист науково-дослідних робіт), організатором якої він є вже багато років поспіль.

«Універсіада» – це шанс спробувати власні сили в інтелектуальному змаганні, проявити свої здібності дослідника, знання та інтелектуальний потенціал. Але найважливіше – це здобутий досвід та об’єктивна, неупереджена перевірка власних знань і здібностей, це прагнення до перемоги у всеукраїнських інтелектуальних конкурсах, це можливість отримати суттєві знижки в оплаті за навчання завдяки своєму інтелекту, це спілкування з видатними науковими діячами, це крок назустріч КиМУ, це крок до студентства, крок до успішного майбутнього!

Захист проходив у секціях:

  • журналістської майстерності;
  • літературної творчості;
  • зарубіжної літератури;
  • культурології та мистецтвознавства;
  • української мови
  • української літератури;
  • іноземних мов (англійська, німецька мови, французька мови);
  • іноземних мов (китайська);
  • інформатики;
  • математики;
  • економіки та права;
  • історії України;
  • всесвітньої історії та політології;
  • країнознавства та географії;
  • психології;
  • хімії та медицини;
  • біології,

Призові місця на ХVІ Всеукраїнській учнівській універсіаді розподілилися так:

Секція: Англійська мова

Диплом І ступеня

Вавилова Карина Олегівна (СЗШ №4 м. Комсомольськ);

Диплом ІІ ступеня

Вознюк Лада;

Диплом ІІІ ступеня

Лозовська Поліна Вячеславівна (СЗШ №4 м. Комсомольськ).

Секція: Українська мова

Диплом І ступеня

Місяць Мар’яна Олександрівна (Ковельська гімназія);

Диплом ІІ ступеня

Опря Юлія Вадимівна (СЗШ №4 м. Комсомольськ); Солоненко Єлизавета Віталіївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Диплом ІІІ ступеня

Андрушко Дарія Миколаївна (НВК №10 м. Хмельницький); Савіна Анастасія Олександрівна (Білоцерківський колегіум);

Грамоти

Скринникова Анастасія Русланівна (СШ №275 м. Київ).

Секція: Історія україни

Диплом ІІ ступеня

Кочубей Андрій Юрійович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Сова Світлана Володимирівна (Рокитнянський ліцей);

Диплом ІІІ ступеня

Ковчан Влас Олександрович (Білоцерківський колегіум); Саржинська Олександра Олексіївна (Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва).

Секція: Психологія

Диплом І ступеня

Параскувич Вікторія Сергіївна (НВК №10 м. Хмельницький); Скорик Наталія Володимирівна (ЗОШ №19 м. Житомир);

Диплом ІІ ступеня

Коломієць Наталія Сергіївна (Білоцерківський колегіум); Копанаєв Ростислав Олегович (НВК №10 м. Хмельницький); Петриняк Анна Михайлівна (Рокитнянський ліцей); Тетеріна Д.О.;

Диплом ІІІ ступеня

Каспрук Анастасія Андріївна (Софіївсько - Борщагівський НВК); Клименко Владислава Вячеславівна (Рокитнянський ліцей); Хлістун Тетяна Семенівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Грамоти

Тамене Едвард Ашенафі (СШ №275 м. Київ).

Секція: Літературна творчість

Диплом І ступеня

Шеремета Наталія Володимирівна (Ковельська гімназія);

Диплом ІІ ступеня

Чухліч Вікторія Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);.

Диплом ІІІ ступеня

Гримак Роман Русланович (НВК №10 м. Хмельницький).

Секція: Біологія

Диплом І ступеня

Коваленко Юлія Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Диплом ІІ ступеня

Єременко Анастасія Сергіївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Мазничко Анастасія Михайлівна (НВК №10 м. Хмельницький).

Диплом ІІІ ступеня

Українська Анна Олександрівна (Броварська ЗОШ № 9);

Грамоти

Карпенко Ярослав Вікторович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).

Секція: Зарубіжна література

Диплом І ступеня

Жмуйда Надія Ігорівна (Ковельська гімназія);

Диплом ІІ ступеня

Василенко Анна Сергіївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Кушнір Олександра;

Диплом ІІІ ступеня

Романченко Вероніка Андріївна (СЗШ №4 м. Комсомольськ);

Грамоти

Напненко Варвара Сергіївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).

Секція: Країнознавство та географія

Диплом І ступеня

Левченко Анастасія Олегівна (Херсонська ЗОШ № 9); Нанівська Карина Русланівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Шпунт Вікторія Сергіївна (Баришівська ЗОШ);

Диплом ІІ ступеня

Поліщук Анастасія Сергіївна (Рокитнянський ліцей); Редзюк Валерія Олегівна (Білоцерківський колегіум); Богословська Світлана Сергіївна (Підгірцівська ЗОШ); Пановик Олег Володимирович (м. Городенко);

Диплом ІІІ ступеня

Кандала Наталія Олександрівна (Удачненська ЗОШ); Кузнюк Кароліна Владиславівна (Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва). Лясова Аліна Русланівна (Комсомольська ЗОШ №6)

Грамоти

Педрій Катерина Максимівна (Комсомольська ЗОШ №6).

Секція: Фізика

Диплом І ступеня

Старченко Максим Олександрович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Щудра Руслан Геннадійович (Гімназія № 136 м. Київ);

Диплом ІІ ступеня

Жиганюк Єлизавета Ігорівна (Білоцерківської СЗШ № 16 ім. М.О. Кириленка); Овцешов Ілля Аркадійович; Осичанський Дмитро Павлович (СЗШ №304 м. Київ);

Диплом ІІІ ступеня

Ковальський Ігор Олегович (смт Дослідницьке); Ліберацький Богдан Валерійович; Резніченко Єгор Олегович (Гімназія № 136 м. Київ); Семоненко Ольга Миколаївна (Бородянська ЗОШ);

Грамоти

Савчук Сергій Валерійович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).

Секція: Математика

Диплом І ступеня

Козел Анастасія Миколаївна (Ковельська гімназія); Марченко Анна Юріївна (Гімназія № 136 м. Київ);

Диплом ІІ ступеня

Давиденко Нікіта Ігорович (Гімназія № 136 м. Київ); Мєдвєдєв Дмитро Романович (Гімназія № 136 м. Київ);

Диплом ІІІ ступеня

Архаров Микола Олександрович (Гімназія № 136 м. Київ); Назаренко Дарія Сергіївна (Гімназія № 136 м. Київ); Панова Марія Ігорівна (Гімназія № 136 м. Київ);

Грамоти

Гупалюк Анастасі Олександрівна (СШ №275 м. Київ).

Секція: Основи політології

Грамоти:

Маслов Богдан Олександрович (НВК №10 м. Хмельницький); Прозоровський Констянтин Сергійович (НВК №10 м. Хмельницький).

Секція: медицина

Диплом І ступеня

Луценко Виктория Руслановна ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ);

Диплом ІІ ступеня

Алексейчук Лідія Миколаївна (ЗОШ №19 м. Житомир); Матвійчук Ірина Романівна (БСШ №5 м. Бровари).

Грамоти:

Костюк Карина Сергіївна (Удачненська ЗОШ);

Секція: Основи економіки

Диплом І ступеня

Новосад Єгор Олегович (НВК №10 м. Хмельницький);

Диплом ІІ ступеня

Сьомаш Антон Вікторович (НВК №10 м. Хмельницький);

Диплом ІІІ ступеня

Яновець Андрій (Ковельська гімназія).

Секція: Основи інформатики

Диплом І ступеня

Ревенко Артем Андрійович (НВК №10 м. Хмельницький);

Диплом ІІ ступеня

Козар Олександр Ярославович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Грамоти

Ревенко Артем Андрійович (НВК №10 м. Хмельницький).

Секція: Основи правознавства

Диплом I ступеня

Орел Віталій Іванович (Кашперівська ЗОШ);

Диплом IІ ступеня

Кошка Діана Дмитрівна (Бородянська СЗШ №2);

Диплом IІІ ступеня

Кривоносова Валерія ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ).

Секція: Культурологія та мистецтвознавство

Диплом I ступеня

Сінельник Максим Сергійович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Диплом IІ ступеня

Данюк Максим Сергійович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Мінязева Дарина В’ячеславівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Трохименко Дарія Вікторівна (Гімназія № 136 м. Київ);

Диплом ІІI ступеня

Єгорченкова Катерина ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ); Козіна Аліна Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Коломоєць Карина ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ);

Грамоти

Заханська Валерія Євгеніївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка); Петрова Поліна Віталіївна (Білоцерківський колегіум); Соколенко Дарина Андріївна (СЗШ №4 м. Комсомольськ).

Секція: Журналістська майстерність

Диплом IІ ступеня

Балашова Олександра Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Диплом ІIІ ступеня

Крушин Микола Олександрович ( Пісківська гуманітарна гімназія).

Секція: Хімія

Диплом ІІI ступеня

Борзенков Роман Сергійович (БСШ №5 м. Бровари); Нікітін Григорій Артемович ("Ліцей Надія", м. Красноармійськ); Піховська Аліса Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).

Секція: Українська література

Диплом I ступеня

Ситник Всеволод Володимирович (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Диплом ІІ ступеня

Кладченко Іван Олегович (СЗШ №4 м. Комсомольськ); Ткаченко Вероніка Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Диплом ІІI ступеня

Омельченко Яніна Ігорівна (Гімназія № 136 м. Київ); Супряга Ілона Анатоліївна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка);

Грамоти

Морозова Єлизавета Олександрівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).

Секція: Німецька мова

Диплом ІІІ ступеня

Єпішева Поліна Євгенівна (СЗШ № 3 ім. Нижниченка).

Секція: Французька мова

Диплом ІІ ступеня

Золкіна Аріна Миколаївна (Гімназія №191 ім. П.Г. Тичини м. Києва).

Секція: Китайська мова

Диплом I ступеня

Кальчук Борис Ігорович (Київська гімназія східних мов №1);

Диплом ІІ ступеня

Ковальова Марія Олександрівна (Київська гімназія східних мов №1).

Призерів Універсіади нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, що надають знижку в оплаті за навчання в КиМУ 20, 15 і 10 % відповідно.

Щиро вітаємо учасників і переможців!

30 11/2017
12:00
Зустріч
11 11/2017
12:00
Зустріч
Музика, як спосіб комунікації
Гість: ФОЗЗІ (Олександр Сидоренко)
24 10/2017
12:00
Зустріч