Інтелектуальні ігри «Універсіада» 21 лютого 2015 року

21.02.2015

Сучасна молодь розуміє, що для майбутньої успішної кар’єри й вдалої професійної реалізації необхідно обрати навчальний заклад, де можна здобути ґрунтовні знання, займатися науково-дослідною роботою і який дасть змогу зробити власні мрії реальністю. Співпраця Київського міжнародного університету із загальноосвітніми навчальними закладами є не що інше, як реалізація Програми безперервної освіти «Школа-КиМУ: Партнери в освіті», яку протягом останніх 15 років реалізує Університет. Це інтелектуальні проекти, творчі конкурси, фестивалі, відкриті лекції, форуми, олімпіади та ін.

Одним із найпопулярніших творчих інтелектуальних проектів є конкурс-захист науково-дослідних робіт - Всеукраїнська учнівська «УНІВЕРСІАДА», яка 21 лютого 2015 року зібрала в Київському міжнародному університеті 220 учнів із навчальних закладів різних регіонів України (Київ, Хмельницький, Кривий Ріг, Комсомольськ, Баранівка).

Проректор з довузівської підготовки проф. С.В. Рудаківська, яка є автором багатьох інноваційних методів реалізації програми «Школа-КиМУ: Партнери в освіті», у своєму виступі акцентувала увагу на перевагах співпраці школи і безпосередньо наукових кафедр Університету, рецензуванні робіт, прямого спілкування учнів з науковцями, які мають досвід науково-дослідницької роботи у сферах інтересів молодих дослідників.

Захист проходив у секціях:

  • журналістської майстерності;
  • літературної творчості;
  • зарубіжної культури та літератури;
  • української мови та літератури;
  • іноземних мов (англійська, німецька мови);
  • іноземних мов (іспанська, французька мови);
  • східної філології;
  • інформатики;
  • математики;
  • економіки;
  • історії України;
  • всесвітньої історії;
  • країнознавства;
  • географії;
  • правознавства;
  • психології;
  • соціології;
  • хімії;
  • медицини;
  • біології,
  • фізики.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час трагічних подій на Майдані минулого року, про що не могла не згадати у своїй промові проректор з наукової діяльності, завідувач кафедри країнознавства та міжнародного туризму проф. Некряч А.І. Вона також презентувала спеціальності інститутів і факультетів, звернула увагу присутніх на пріоритети навчання в КиМУ, а також можливості одержати подвійний диплом спільно із Словацьким Центральноєвропейським університетом.

Конкурсні комісії очолювали провідні науковці Київського міжнародного університету, серед яких: Ющук І.П., Мушкудіані О.Н., Гарник І.В., Іванченко Р.П., Некряч А.І., Резнік Н.П., Телестакова А.А., Переход О.В., Шпига П.С., Коломієць В.Ф., Доценко О.Г., Кривошея Г.П, Шульгіна В.І., Тур’ян О.В., Чебанова О.В., Пилипенко О.І., Абрамян Н.Д., Івашина Т.М., Штанько А.П., Майдебура О.П., Паршиков В.О.

Для учасників Універсіади свої професійні здобутки продемонстрували студенти ІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво», які під керівництвом заслуженої артистки України, Лауреата Міжнародної премії РФ ім. К.С. Станіславського, члена Національної спілки театральних діячів України,художнього керівника і головного режисера театру «Срібний острів» Лимар Л.Д. представили постановку «Чарівна перлина для Адельміни».

Відповідно до рішень конкурсних комісій переможцями стали:

Секція: англійська мова

Диплом І ступеня

Григола Ольга Андріївна (Ковельська гімназія),

Книш Катерина Олегівна (СШ № 264 м. Київ);

Диплом ІІ ступеня

Шахін Нінель Абдуль-Саламівна (СШ № 187 м. Київ),

Трегуб Вікторія Костянтинівна,

Диплом ІІІ ступеня

Лимар Дар’я Юріївна (СШ № 4 м. Кривий Ріг),

Нужна Марія Євгенівна (СШ № 200 м. Київ),

Шклярук Олексій Петрович (Гімназія № 136 м. Київ).

Грамоти:

  • Перевальська Юлія Павлівна (СШ № 200 м. Київ),
  • Чмельов Петро Сергійович (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка);
  • Кадацький Кирило Вадимович (Гімназія № 136 м. Київ);
  • Білан Софія Русланівна (СШ № 251 м. Київ).

Секція: іспанська мова

Диплом І ступеня

Білоус Марія Олександрівна (НВК № 176 м. Київ ).

Диплом ІІ ступеня

Кривцова Олена В’ячеславівна (НВК № 176 м. Київ).

Диплом ІІІ ступеня

Юрченко Анастасія Ігорівна (НВК № 176 м. Київ).

Грамота

Волков Вадим Олегович (НВК № 176 м. Київ).

Секція: китайська мова

Диплом І ступеня

Червоненко Єлизавета Ростиславівна (Київська гімназія східних мов № 1 м. Київ ).

Диплом ІІ ступеня

Іващенко Мєліна Євгенівна (Київська гімназія східних мов № 1 м. Київ).

Диплом ІІІ ступеня

Стороженко Анастасія Олександрівна (Київська гімназія східних мов № 1 м. Київ).

Секція: східні мови

Грамота

Свистунов Владислав Олександрович (Київська гімназія східних мов № 1 м. Київ ).

Секція: українська мова

Диплом І ступеня

Новак Юлія Борисівна (Ковельська міська гімназія).

Диплом ІІ ступеня

Морозова Єлизавета Олександрівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка)

Диплом ІІІ ступеня

Максимчук Анна Едуардівна (Гімназія № 183 “Фортуна” м. Київ)

Грамоти

  • Ювченко Аліна Вадимівна, Кукушкіна Яна Ігорівна, Мірошніченко Альона Валеріївна (Гімназія № 136 м. Київ),
  • Донець Богдан Олександрович (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка),
  • Крутько Христина Вадимівна (Гімназія № 287 м. Київ),
  • Попова Тетяна Андріївна (Ліцей КиМУ).

Секція: українська література

Диплом І ступеня

Супрунюк Павліна Павлівна (Ковельська міська гімназія).

Диплом ІІ ступеня

Кущева Ярослава Сергіївна (СЗШ № 297 м. Київ).

Диплом ІІІ ступеня

Рудківська Євгенія Олександрівна (Гімназія № 136 м. Київ).

Грамоти

  • Мирона Марія (НВК № 10 м. Хмельницький),
  • Мінязева Дарина В’ячеславівна, Донець Альона Олександрівна, Ситник Всеволод Володимирович, Сторож Вікторія Олександрівна, Вергун Інна Вадимівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка);
  • Олефіренко Анна Миколаївна (Гімназія № 183 «Фортуна» м. Київ)

Секція: світова література

Диплом І ступеня

Ядигіна Поліна Юріївна (Ковельська міська гімназія),

Диплом ІІ ступеня

Березовська Дар’я Юріївна (Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ),

Коваленко Анна Валеріївна (СШ № 251 м. Київ).

Диплом ІІІ ступеня

Бойко Валерія Олександрівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка),

Замазій Інна Олександрівна, Курбацька Катерина Павлівна (Гімназія № 136 м. Київ)

Секція: літературна творчість

Диплом І ступеня

Сторчак Поліна Віталіївна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка)

Диплом ІІ ступеня

Мельник Каріна Вікторівна (НВК № 10 м. Хмельницький).

Диплом ІІІ ступеня

Чухліч Вікторія Олександрівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Грамоти:

  • Нанівська Карина Русланівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка),
  • Глущенко Вікторія Володимирівна, Глущенко Владислав Володимирович (СШ № 187 м. Київ)

Секція: журналістська майстерність

Диплом І ступеня

Головко Аліна Ігорівна (НВК № 10 м. Хмельницький).

Диплом ІІ ступеня

Овсієнко Вікторія Віталіївна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Диплом ІІІ ступеня

Скляревський Богдан В’ячеславович (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Секція: культурологія, мистецтвознавство.

Диплом І ступеня

Тихомиров Владислав Олегович (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка)
Ткаченко Вероніка Олександрівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка)

Диплом ІІ ступеня

Заханська Валерія Євгеніївна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка)

Диплом ІІІ ступеня

Сорокун Єгор Юрійович (Гімназія № 136 м. Київ).

Секція: правознавство

Грамоти

Піховська Аліса Олександрівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Секція: історія україни

Диплом І ступеня

Слободенюк Денис Русланович (Гімназія № 287 м. Київ).

Диплом ІІ ступеня

Марченко Катерина Ігорівна (Гімназія № 136 м. Київ).

Диплом ІІІ ступеня

Козіна Аліна Олександрівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка),

Гончарова Софія Ігорівна (Гімназія № 136 м. Київ)

Грамоти

  • Мещерякова Ганна Іванівна, Мармазінська Ірина Сергіївна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка),
  • Спутай Дарина Олександрівна, Піголенко Ілона Вікторівна, Ровніна Тетяна Дмитрівна, Густєлєєв Павло Олександрович, Васильчишина Катерина Сергіївна, Абазі
  • Ванесса, Карим Ель-Балеуті Мохамедович (Гімназія № 136 м. Київ).

Секція: всесвітня історія

Диплом І ступеня

Книш Катерина Олегівна (СШ № 264 м. Київ).

Диплом ІІ ступеня

Скидан Максим Ігорович (СШ № 98 м. Київ).

Грамоти:

  • Параїл Ірина Михайлівна (НВК № 10м. Хмельницький);
  • Баталін Федір Георгійович, Чалбаєва Дарина Олегівна, (Гімназія № 136 м. Київ);
  • Онопрієнко Ярослав Олександрович, Юренко Єлизавета Олегівна, Лозовська Поліна В’ячеславівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Секція: географія

Диплом І ступеня

Присяжнюк Ірина Вікторівна (Баранівська гімназія),

Магас Богдан Дмитрович (СШ № 4 м. Кривий Ріг),

Конопляник Максим Сергійович (Гімназія № 136 м. Київ)

Диплом ІІ ступеня

Вдовченко Лариса (м. Київ);

Борщевський Георгій Олегович, Островська Яна Сергіївна, Рожко Валентин Валентинович (Гімназія № 136 м. Київ);

Гребінюк Катерина Віталіївна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка)

Диплом ІІІ ступеня

Калмиков Вадим Віталійович (Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ);<

Рижова Анна Романівна, Мандрика Анастасія Сергіївна, Огородніков Леонід Володимирович (Гімназія № 136 м. Київ)

Грамоти:

Андржиєвський Нікіта Олександрович, Новокшонова Анастасія Олегівна, Василенко Катерина Андріївна, Панчук Кароліна Вікторівна, Марун Марія Федорівна (Гімназія № 136 м. Київ)

Секція: основи економіки

Диплом І ступеня

Новосад Єгор Олегович (НВК № 10м. Хмельницький).

Диплом ІІ ступеня

Ткаченко Іван Вадимович (СШ № 275 м. Київ).

Диплом ІІІ ступеня

Ноздрін Андрій Валерійович (Гімназія № 136 м. Київ).

Секція: математика

Диплом ІІІ ступеня

Кривцова Олена Вячеславівна (НВК № 176 м. Київ)

Грамоти

  • Саркісян Кристина Русланівна, Подоба Анастасія Сергіївна, Ананьева Олена Олександрівна, (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка);
  • Савченко Артем Андрійович, Синькова Катерина Олексіївна, Яковлев Володимир Володимирович, Галілейський Олександр Дмитрович (Гімназія № 136 м. Київ);
  • Дубович Назар Геннадійович (НВК № 176 м. Київ).

Секція: основи інформатики

Диплом I ступеня

Дякун Олексій Олегович (Гімназія № 136 м. Київ).

Диплом IІ ступеня

Лисковський Владислав Геннадійович (м. Київ).

Диплом IІІ ступеня

Марун Іван Федорович (Гімназія № 136 м. Київ).

Грамоти

Смусь Микола Володимирович (Гімназія № 136 м. Київ).

Секція: фізика

Диплом ІІI ступеня

Майстренко Андрій Олександрович (СШ № 187 м. Київ).

Грамоти

Козіна Аліна Іванівна (Гімназія № 136 м. Київ).

Секція: психологія

Диплом I ступеня

Пашкевич Діана Вікторівна (Баранівська гімназія).

Диплом IІ ступеня

Параскевич Вікторія Сергіївна (НВК № 10 м. Хмельницький).

Диплом ІIІ ступеня

Ковіна Тетяна Євгеніївна (СШ № 4 м. Кривий Ріг).

Грамоти

  • Трєпухалова Віолетта Олександрівна (СШ № 4 м. Кривий Ріг).
  • Пшінка Олена Юріївна (Гімназія № 136 м. Київ)

Секція: соціологія

Диплом І ступеня

Прозоровський Костянтин Сергійович (НВК № 10 м. Хмельницький).

Диплом ІІ ступеня

Ясинська Катерина Володимирівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Диплом ІІI ступеня

Галушко Олена Павлівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Грамоти:

Хижкіна Аліса Вікторівна, Нікітенко Вікторія Артурівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Секція: біологія

Диплом I ступеня

Небісь Світлана Віталіївна (НВК № 10 м. Хмельницький).

Диплом ІІ ступеня

Грунтківська Яна Русланівна (Баранівська гімназія).

Диплом ІІI ступеня

Єременко Анастасія Сергіївна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Секція: хімія

Диплом I ступеня

Очередник Андрій Васильович (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Диплом ІІ ступеня

Олійник Олександра Олегівна (Комсомольська гімназія ім. В.О. Нижниченка).

Диплом ІІІ ступеня

Яцько Єлизавета Володимирівна (Гімназія № 136 м. Київ).

Грамоти

  • Шундик Анна Володимирівна (ЗОШ № 222 м. Київ),
  • Кравчук Владислав Маркович, Юрх Денис Андрійович (Гімназія № 179 м. Київ),
  • Мельничук Степан Володимирович (Гімназія № 136 м. Київ)

Секція: медицина

Диплом I ступеня

Куценко Влада Миколаївна (СШ № 4 м. Кривий Ріг).

Диплом ІІ ступеня

Галустян Олена Георгіївна (Гімназія “Гармонія” м. Київ).

Диплом ІІI ступеня

Максимчук Анна Едуардівна Гімназія № 183 “Фортуна” м. Київ).

Грамоти

Вальчук Олександра Олександрівна (Гімназія № 179 м. Київ).

Призерів Універсіади нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, що надають знижку в оплаті за навчання в КиМУ 20, 15 і 10 % відповідно.

Щиро вітаємо учасників і переможців!