У системі розбудови суспільства великого значення набуває перспектива виховання інтелектуальної еліти, гідної своєї цивілізованої держави. З цією метою Київський міжнародний університет залучає учнівську молодь до різноманітних конкурсів, а передусім – конкурсів-захистів творчих дослідницьких робіт, розуміючи наскільки важливо якомога раніше виявити і розвинути інтерес до дослідницької діяльності, що сприятиме правильному вибору майбутньої професії.
Тому Київський міжнародний університет вже 14-й рік поспіль у межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті» поглиблює свою співпрацю із середніми загально-освітніми навчальними закладами України впроваджуючи систему інтелектуальних заходів і забезпечуючи перехід від принципу «Освіта на все життя» до принципу «Освіта впродовж усього життя».
Одним із таких проектів 15 березня 2014 року стало проведення ХІV Всеукраїнського учнівського конкурсу на кращу пошуково-дослідницьку роботу Універсіада.
У конкурсі взяли участь 277 учнів із шкіл 12 міст України: Київ (39 шкіл), Житомир, Тернопіль, Кременчук, Хмельницький, Бердянськ, Комсомольськ, Красноармійськ, Кривий Ріг, Шостка, Біла Церква, Новоград-Волинський, Баранівка (Житомирська обл.).
Захист пошуково-дослідницьких робіт проходив у 25 секціях: основи правознавства; основи економіки; іноземні мови; медицина; журналістська майстерність; літературна творчість; сходознавство; культурологія; соціологія, екологія; всесвітня історія, а також секції історії України, математики, фізики, хімії, біології, інформатики, української мови та ін.
Відповідно до програми проведення «Універсіади» учасники мали змогу ознайомитися з університетом (екскурсії, комп’ютерна презентація, спілкування з викладачами безпосередньо в структурних підрозділах), подивитися виставу «Давайте учиться летать» у виконанні студентів IV курсу спеціальності «Театральне мистецтво» (художній керівник – Лимар Л.Д., заслужена артистка України), яка викликала хвилю аплодисментів і змусила всіх присутніх аплодувати молодим акторам стоячи.
В урочистій атмосфері керівниками секцій були оголошені переможці, вручені дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів, які гарантують пільговий вступ до КиМУ та знижки в оплаті за навчання від 10% до 20%.
Вікарчук Вікторія Олексіївна (Житомирський міський колегіум).
Ліневич Яна Павлівна (м. Житомир, ЗОШ № 27);
Бердієва Дженет Довлетмуратівна (м. Київ, СШ № 76).
Лесік Марина Олександрівна (м. Житомир, ЗОШ № 8);
Івановська Анна Андріївна (м. Київ, СШ № 159).
Івановська Анна Андріївна (м. Київ, СШ № 159).
Князева Єлизавета Василівна (м. Київ, гімназія № 136).
Холостенко Анастасія Іванівна (м. Київ, СШ № 159).
Маркіна Ліза Андріївна (Київська гімназія східних мов № 1).
Іванішина Агнія Олександрівна (Київська гімназія східних мов № 1).
Нгуен Тхі Нгок Ань (м. Київ, СШ № 251).
Геворгян Ані (м. Київ, Ліцей КиМУ).
Щочка Анастасія Сергіївна (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Туровська Анастасія Сергіївна (м. Київ, гімназія № 136).
Комаров Давид Андрійович (м. Житомир, ЗОШ № 8).
Міськова Ірина Олександрівна (м. Житомир, ЗОШ № 30).
Ситник Всеволод Володимирович (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Рак Єлизавета (м. Красноармійськ, Ліцей “Надія”).
Олефіренко Анна Миколаївна (м. Київ, гімназія № 183).
Коваленко Анна Валеріївна (м. Київ, СШ № 251).
Заханська Валерія Євгеніївна (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Панфьорова Марія Олексіївна (м. Київ, гімназія № 183).
Євсєєнкова Катерина Олексіївна (м. Київ, ЗОШ № 8).
Коротка Ксенія Олександрівна (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Карнаух Кароліна Сергіївна (м. Житомир, гуманітарна гімназія № 1);
Кот Андрій Миколайович (м. Житомир, СШ № 16).
Халмурадова Ольга Дмитрівна (м. Київ, СШ № 15).
Нанівська Карина Русланівна (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Ліпська Яна Олексіївна (Київська гімназія східних мов № 1).
Зайцева Юлія Олександрівна (м. Житомир, ЗОШ № 12).
Буханенко Катерина Володимирівна (м. Київ, СШ № 196).
Рева Анастасія Олегівна (м. Київ, гімназія № 136).
Іващенко Мєліна Євгенівна (м. Київ, Київська гімназія східних мов № 1).
Дереза Яна Олександрівна (м. Київ, Київська гімназія східних мов № 1).
Дунаєв Данило Дмитрович (м. Шостка, НВК СШ-ліцей).
Данюк Максим Сергійович (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Туровець Анастасія Петрівна (м. Житомир, ЗОШ № 21).
Малець Поліна Андріївна (м. Житомир, ліцей № 25);
Садовська Надія Ігорівна (м. Житомир, гуманітарна гімназія № 1).
Григоренко Мелітина Віталіївна (м. Житомир, ЗОШ № 19);
Поденежна Маргарита Вікторівна (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Оріховський Дмитро Андрійович (м. Київ, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов);
Середа Богдана Ігорівна (м. Київ, гімназія № 183).
Панкратов Валентин Дмитрович (м. Київ, ЗОШ № 222).
<4h>Диплом ІІI ступеняІвлєва Марія Миколаївна (м. Київ, ЗОШ № 222).
Соловйов Владислав Олександрович (м. Красноармійськ, Ліцей “Надія”);
Парфенюк Вікторія Вікторівна (Житомирська обл., Баранівська гімназія).
Присяжнюк Ірина Вікторівна (Житомирська обл., Баранівська гімназія);
Ступень Юрій Олегович(м. Київ, ЗОШ № 297);
Уточкіна Юлія Ростиславівна (м. Житомир, ЗОШ № 21).
Гупало Микита Сергійович (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Краснова Вікторія Володимирівна (м. Житомир, гімназія № 3).
Фарина Іван Вікторович (м. Житомир, ЗОШ № 8).
Богомол Родіон Петрович (м. Київ, СШ № 196).
Чумак Анастасія Леонідівна (м. Житомир, ЗОШ № 21).
Майстренко Олександр Олександрович (м. Київ, СШ № 187).
Павленко Яна Сергіївна (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Лялевич Юлія Вікторівна (м. Житомир, гімназія № 3);
Музика Лідія Віталіївна (м. Київ, гімназія № 107).
Мовчан Дарина Русланівна (м. Житомир, ЗОШ № 19);
Герасимов Данило Олександрович (м. Київ, гімназія № 154).
Затенко Анастасія Валентинівна (м. Київ, гімназія № 107);
Міщанчук Анна Геннадіївна (м. Київ, ЗОШ № 4).
Яковенко Юлія Сергіївна (м. Красноармійськ, Ліцей “Надія”).
Чемерис Інеса Сергіївна (м. Комсомольськ, гімназія ім. В.О. Нижниченка).
Перова Діана Віталіївна (м. Красноармійськ, Ліцей “Надія”).
Свинціцький Ілля Русланович (м. Житомир, гуманітарна гімназія № 1).
Шевчук Світлана Леонідівна (Житомирська обл., Баранівська гімназія).
Клименко Олександра Миколаївна (м. Житомир, ЗОШ № 19).
Стегній Владислав (м. Красноармійськ, Ліцей “Надія”).
Чевичелов Юрій Олексійович (м. Київ, гімназія № 136).
Чулков Олександр (м. Красноармійськ, Ліцей “Надія”).
Алмамедова Елміра Аліївна (м. Київ, гімназія № 183).
Коба Юлія Олександрівна (м. Київ, СШ № 196).