Олімпіада 22 березня 2014 року

22.03.2014

Перевірити свій рівень підготовки, набути досвіду виконання тестових завдань за технологіями зовнішнього незалежного оцінювання, а університетам виявити талановиту молодь та сприяти їх свідомій профорієнтації, мають на меті учнівські олімпіади з базових дисциплін, які проводить Київський міжнародний університет в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті».

В поточному навчальному році в межах вищезгаданої програми пройшли 2 тури ХIV Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін (українська, іноземні мови, всесвітня історія, математика, географія, біологія, хімія, фізика), для учнів 7-11 класів навчальних закладів України: 30 листопада 2013 року (518 учасників із 75 шкіл Києва та регіонів), 22 березня 2014 року (83 учасники).

Практика показує, що учні, які розуміють, що рівень їх знань і вмінь, а головне, амбіцій, – досить високий, приймають рішення про участь в інтелектуальних змаганнях. Призове місце в олімпіаді – це потужна мотивація для абітурієнта, а при вступі до Київського міжнародного університету – ще й першочергове зарахування та значні знижки (від 10 % до 50%) в оплаті за навчання.

Відповідно до програми проведення Олімпіади, учасники мали змогу відвідати інститути та факультети КиМУ, проректор з довузівської підготовки професор Рудаківська С.В. поінформувала про спеціальності Коледжу та Університету, а студенти IV курсу відділення «Театральне мистецтво» (художній керівник – Лимар Л.Д., заслужена артистка України), презентували виставу «Давайте учиться летать», яка викликала хвилю аплодисментів.

За рішенням конкурсних комісій, до складу яких входили провідні фахівці університету, лауреатами та переможцями стали:

Диплом ІII ступеня:

• 8 клас – Найденко Катерина Вадимівна (СШ № 76, м. Київ).
  • 9 клас – Мельниченко Вероніка Ігорівна (Гімназія № 287, м. Київ).

Грамоти:

• 8 клас – Павленко Ольга Володимирівна, Повережник Марія Володимирівна, Терещенко Лілія Олегівна (СШ № 76, м. Київ), Ярошенко Марта Сергіївна (Гімназія № 287, м. Київ).
  • 9 клас – Бачинська Софія Олександрівна (Гімназія № 287, м. Київ).

Диплом І ступеня:

• 7 клас – Криломака Вероніка Євгеніївна (Гімназія «Інтелект», м. Вишгород).
  • 11 клас – Гуменний Костянтин Юрійович (Ліцей «Еко» № 198, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

• 8 клас – Ігнат Юлія Андріївна (м. Київ).
  • 10 клас – Скрипник Анастасія Володимирівна (Технічний ліцей, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

• 7 клас – Єфремов Артем Русланович (СШ № 76, м. Київ).
  • 9 клас – Василенко Поліна Вікторівна (ЗОШ № 50, м. Київ).

Грамоти:

• 7 клас – Байрамов Ельнур Вугарович (СШ № 76, м. Київ).
  • 8 клас – Довгуля Марина Олександрівна (Гімназія ім. Драгоманова, м. Київ).

Німецька мова

Диплом І ступеня:

• 10 клас – Козлова Олександра Іллівна (Гімназія «Інтелект», м. Вишгород).

Диплом ІII ступеня:

• 9 клас – Бабич Олексій Володимирович (ЗОШ № 81, м. Київ).

Диплом І ступеня:

• 9 клас – Драголощенко Юлія Олександрівна (СШ № 76, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

• 9 клас – Івановський Єгор Кирилович (ЗОШ № 17, м. Ірпінь).

Диплом ІII ступеня:

• 9 клас – Цируль Валерія Олегівна (СШ № 76, м. Київ).

Грамоти:

• 10 клас – Байвидович Олександра Богданівна (Київська гімназія східних мов № 1, м. Київ).
  • Географія

Диплом І ступеня:

• 10 клас – Лобода Данило Олексійович (Київська гімназія східних мов № 1, м. Київ).

Диплом ІI ступеня:

• 10 клас – Лі Артем (Київська гімназія східних мов № 1, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

• 9 клас – Лясковська Дар’я Анатоліївна (ЗОШ № 82, м. Київ).

Диплом І ступеня:

• 11 клас – Бевз Карина Олександрівна, Хачатрян Мкртич Селмікович (СШ № 304, м. Київ).

Грамоти:

• 7 клас – Биков Максим (СШ № 76, м. Київ), Діхтяр Іван Юрійович, Кікоть Гліб Борисович, Коваленко Ярослав Русланович, Коцюба Владислав Олексійович, Махіборода Дмитро Русланович, Федоренко Аліна Олександрівна (СШ № 304, м. Київ).
    • 9 клас – Бердієва Дженнет Довлетмурадівна (СШ № 76, м. Київ).

Шановні лауреати і переможці Олімпіади!

Участь у таких інтелектуальних проектах – це перші успішні сходинки у вашому житті, тож бажаємо, щоб всі життєві сходинки долалися добре, з радістю і впевненістю в успіху, а Київський міжнародний університет поповнювався талановитими студентами.