«Mr. Know All» 9 грудня 2014 року

09.12.2014

9 грудня 2014 року відбувся ІІ етап інтелектуального проекту «Mr. Know All» серед старшокласників Дарницького і Деснянського районів м. Києва. Цього разу Гімназія № 267 (директор Юрчук О.М.) приймала в актовій залі учасників семи команд та їхніх вболівальників.

Традиційно, перед початком гри проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. ознайомила старшокласників із новими правилами вступної кампанії 2015 року, особливостями зарахування до вищих навчальних закладів, запросила до участі в Універсіаді (21 лютого 2015 р.). Акцент у своєму виступі Світлана Вікторівна зробила на важливості підготовчих курсів, які забезпечують пільговий вступ до Коледжу та Університету.

Змагання оцінювало журі у складі:

Голова журі:

  • Лавриненко О.О. – директор Інституту лінгвістики КиМУ, кандидат філологічних наук, доцент.

Члени журі:

  • Щудла Н.М. – викладач кафедри іноземних мов;
  • Сахнова Н.М. – викладач кафедри іноземних мов;

В інтелектуальній грі «Mr Know All» взяли участь команди:

  • «Brainstrom», Гімназія № 136;
  • «Nightingale», Гімназія № 283;
  • «APPLE», Економіко-правовий ліцей;
  • «Galaxу», СШ № 305;
  • «Revolting children», СШ № 291;
  • «Young erudite», Гімназія міжнародних відносин № 323;
  • «Five Gentelmen», Гімназія № 267.

У перших двох конкурсах, які провела викладач кафедри іноземних мов Долбіна В.К., учасники продемонстрували грунтовні знання з граматики й лексики англійської мови.

Представлені домашні завдання команд-учасниць інтелектуального проекту «Mr Know All» ще і ще раз доводять, що англійська мова сьогодні є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей, дає не тільки стійку мотивацію до вивчення англійської мови, але й можливість ознайомитись з традиціями та фундаментальними цінностями культур різних народів, з творчістю видатних майстрів слова як то О.Генрі, Марк Твен, Ганс Крістіан Андерсен, Бернард Шоу, за чиїми творами були представлені театральні презентації команд.

За результатами гри, відповідно до загальної суми балів, що набрали учасники, місця серед команд розподілились таким чином:

І місце Гімназія № 267

  • Назва команди: «Five Gentelmen»
  • Директор: Юрчук Олена Миколаївна.
  • Керівник команди: Маслєннікова Катерина Павлівна.

Члени команди:

  • Чичкан Дмитро Валерійович;
  • Галицький Віталій Павлович;
  • Дудар Ярослав Сергійович;
  • Бахмач Андрій В’ячеславович;
  • Богдан Євгеній Олександрович;
  • Тєльнік Роман Валерійович;
  • Міліціян Олексій Андрійович;
  • Породько Тарас Ярославович.

Дипломанти в номінаціях «Яскраві акторські здібності».

I місце Гімназія № 136

  • Назва команди: «Brainstrom»
  • Директор: Чернуха Ірина Михайлівна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Злотнікова Ольга Михайлівна.
  • Керівники команди: Снігур Мар'яна Володимирівна.

Члени команди:

  • Боднарчук Каріна Геннадіївна;
  • Красносільська Катерина Юріївна;
  • Полуянова Анастасія Олександрівна;
  • Хаврук Еліза Олександрівна;
  • Чубарай Андрій Сергійович.

Дипломанти в номінаціях «Мовна винахідливість».

І місце Гімназія № 283

  • Назва команди: «Nightingale»
  • Директор: Гнатюк Володимир Миколайович.
  • Заступник директора з НВР: Кулик Катерина Євгенівна.
  • Керівник команди: Гончар Оксана Миколаївна.

Члени команди:

  • Долинець Анастасія Ігорівна;
  • Зінченко Марія Юріївна;
  • Ізмайлов Михайло Рустемович;
  • Середа Володимир Васильович;
  • Владичук Лідія Ярославівна;
  • Шевчук Ангеліна Віталіївна;
  • Слободянюк Андрій Вікторович;
  • Бєлкіна Марія Андріївна.

Дипломанти в номінаціях «Найкраща вимова», «Вміння організовувати роботу в команді».

ІI місце Спеціалізована школа № 291

  • Назва команди: «Revolting children».
  • Директор: Дударенко Лариса Валеріївна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Майстренко Світлана Григорівна.
  • Керівник команди: Спиця Людмила Юріївна.

Члени команди:

  • Мельник Валерія Володимирівна;
  • Назаровська Валерія Сергіївна;
  • Литвин Анастасія Олександрівна;
  • Юров Павло Анрійович;
  • Желіба Ірина Олександрівна;
  • Ритіков Єгор;
  • Веременко Андрій;
  • Педоренко Ельдар;
  • Заїка Денис;
  • Рижук Вероніка.

Дипломанти в номінаціях «Лінгвістична кмітливість», «Винахідливість та оригінальність режисерського рішення».

ІI місце Гімназія міжнародних відносин № 323

  • Назва команди: «Young erudite».
  • Директор: Жукова Алла Георгіївна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Дроздов Олексій Анатолійович.
  • Керівник команди: Гордієнко Світлана Володимирівна.

Члени команди:

  • Паращіна Ангеліна Сергіївна;
  • Бєлоусова Анастасія Олексадрівна;
  • Ву Лєна;
  • Колесник Максим Артемович;
  • Байдюк Анастасія Владиславівна;
  • Рибак Наталія.

Дипломанти в номінаціях «Оригінальність».

ІII місце Економіко-правовий ліцей

  • Назва команди: «APPLE».
  • Директор: Морозова Лідія Василівна.
  • Керівники команди: Придорожко Вікторія Валентинівна, Торбенкова Олена Сергіївна,
    Солнцева Ольга Вікторівна.

Члени команди:
  • Морозов Марк Олександрович;
  • Біломар Тетяна Сергіївна;
  • Рябець Владислава Володимирівна;
  • Сторожук Катерина Олександрівна;
  • Шепель Анна Геннадіївна;
  • Савон Олексій Євгенович.

Дипломанти в номінаціях «Організаторські здібності».

ІII місце Спеціалізована школа № 305

  • Назва команди: «Galaxу».
  • Директор: Касян Лариса Федорівна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Мешко Тетяна Леонідівна.
  • Керівник команди: Кульчиковська Олена Володимирівна.

Члени команди:

  • Шевченко Володимир Володимирович;
  • Локотецька Катерина Іванівна;
  • Сиротіна Ірина Олегівна;
  • Чепіга Олена Ігорівна;
  • Савіцький Владислав Ігорович;
  • Любковська Вікторія Володимирівна.

Дипломанти в номінаціях «Ерудиція та креативність».

Учасників команд, які посіли І, ІІ, ІІІ місця, нагородили відповідно дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20%, 15% і 10% відповідно та сертифікатами.

Вітаємо учасників і переможців гри! Запрошуємо до участі в інших інтелектуальних проектах та на навчання в Коледжі та Університеті!