«Mr Know All» 28 лютого 2014 року

28.02.2014

Інтелектуальна гра «Mr Know-All» надзвичайно популярна серед старшокласників не тільки м. Києва, а й усієї України. Це спонукає Інститут лінгвістики Київського міжнародного університету організовувати все нові й нові тури цієї ділової гри, щоб надати змогу всім охочим випробувати власні сили, перевірити знання з англійської мови, узяти участь у веселих театралізованих постановках англійської мовою, які допомагають реалізувати їхні творчі здібності.

28 лютого 2014 року відбувся третій етап інтелектуального проекту «Mr Know All», у якому взяли участь команди шкіл і гімназій Дарницького району міста Києва: ЗОШ №266, Гімназія №267, ЗОШ №274, Гімназія міжнародних відносин №323.

Гра проходила в актовій залі гімназії №267 (директор – Юрчук О.М.), де протягом трьох годин члени команд і вболівальники спілкувались англійською, демонструючи глибокі знання мови, інтерес до культури англомовних країн, творчість.

Команди-учасники третього етапу проекту «Mr Know All»:

  • “Brainwave”, Загальноосвітня школа № 266;
  • “Five Unlimited”, Гімназія № 267;
  • “Optima”, Спеціалізована школа № 274;
  • “Young erudite”, Гімназія міжнародних відносин №323.

Змагання команд оцінювало журі в складі:

Голова журі:

  • Лавриненко О.О. - директор Інституту лінгвістики КиМУ, канд. філол. наук, доцент.

Члени журі:

  • Ольховська Н.С. – завідувач кафедри германської філології, канд. філол. наук, доцент;
  • Щудла Н.М. – викладач кафедри германської філології.

Ведуча гри – викладач кафедри германської філології Долбіна В.К.

Як і в попередніх турах, правила гри передбачали 3 конкурсні завдання: «Впізнай слово», «Бліц-енциклопедія», домашнє завдання «Нащадки Глобуса». Усі вони проводилися тільки англійською мовою.

Перед оголошенням результатів змагання Чучковська О.М., керівник Центру інформації, міжнародних та громадських зв’язків Київського міжнародного університету, познайомила присутніх з правилами вступу в 2014 році, новими міжнародними проектами, програмами обміну, які діють у КиМУ. Комп’ютерна презентація допомогла старшокласникам детальніше дізнатись про напрямки підготовки, унікальну матеріальну базу та досягнення студентів Університету, познайомитися з одним із випусків студентської телепрограми «Свіжий погляд», яка демонструється на ТРК РАДА у рубриці «Студентське телебачення».

Результати змагання команд були оголошені головою журі, доцентом Лавриненком О.О., який до того ж зазначив, що з року в рік рівень знань з англійської мови, творчий підхід до виконання домашніх завдань підвищується.

Місця серед команд розподілилися так:

І місце Гімназія № 267

  • Назва команди: «Five Unlimited»
  • Директор: Юрчук Олена Миколаївна.
  • Керівник команди: Маслєнікова Катерина Павлівна.

Члени команди:

  • Тертишна Олена Олександрівна;
  • Курило Ростислав Олегович;
  • Дудар Ярослав Сергійович;
  • Романицька Ольга Максимівна;
  • Богдан Євгеній Олександрович.

Переможці в номінації: «Мовленнєва правильність».

ІI місце СШ № 274

  • Назва команди: «OPTIMA»
  • Директор: Шибук Любов Петрівна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Кукуруза Наталія Павлівна.
  • Керівники команди: Тумасян Володимир Саркісович, Радюк Олена Юріївна.

Члени команди:

  • Азарх Лев Павлович;
  • Гордійчук Марія В’ячеславівна;
  • Гуменюк Дмитро Михайлович;
  • Снітко Катерина Андріївна;
  • Соловйова Олександра Олексіївна.

Переможці в номінації: «Авторський підхід до інсценізації літературного твору».

IІ місце Гімназія міжнародних відносин № 323

  • Назва команди: «Young Erudite»
  • Директор: Жукова Алла Георгіївна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Дроздов Олексій Анатолійович.
  • Керівник команди: Бабченко Ірина В’ячеславівна.

Члени команди:

  • Чигринець Дар’я Романівна;
  • Бочкарьова Марія Дмитрівна;
  • Фадєєв Андрій Олександрович;
  • Ремінський Дмитро Юрійович.

Переможці в номінації: «Вміння організувати роботу в команді».

IІI місце ЗОШ № 266

  • Назва команди: «Brainwave»
  • Директор: Кучерява Валентина Валентинівна.
  • Керівники команди: Шлапунова Наталя Ігорівна, Кудрик Анна Володимирівна.

Члени команди:

  • Жданов Іван Володимирович;
  • Сєдих Михайло Олексійович;
  • Сторожук Олена Ігорівна;
  • Дяченко Вікторія Сергіївна;
  • Сомко Олексій Володимирович.

Переможці в номінації: «Оригінальність».

Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20%, 15%, 10% відповідно, та сертифікатами.

Вітаємо всіх учасників і переможців інтелектуального проекту «Mr Know All»!


23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч