«Mr. Know All» 20 листопада 2014 року

20.11.2014

20 листопада 2014 року Київський міжнародний університет на базі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського (директор – Хайруліна В.М. – член-кореспондент Академії педагогічних наук України, кандидат педагогічних наук, відмінник народної освіти України, заслужений працівник освіти), з яким Університет тісно співпрацює протягом багатьох років, традиційно провів інтелектуальну гру «Mr. Know-All» серед старшокласників шкіл Дніпровського району м. Києва. Долучився до участі у проекті Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов Шевченківського району.

Перед початком гри проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. ознайомила старшокласників із новими правилами вступної кампанії 2015 року, особливостями зарахування до вищих навчальних закладів, запросила до участі в Олімпіаді (29 листопада 2014 р.), Універсіаді (21 лютого 2015 р.). Акцент у своєму виступі Світлана Вікторівна зробила на важливості підготовчих курсів, які забезпечують пільговий вступ до Коледжу та Університету.

Змагання оцінювало журі у складі:

Голова журі:

  • Лавриненко О.О. – директор Інституту лінгвістики КиМУ, кандидат філологічних наук, доцент.

Члени журі:

  • Макіян Ш.А. – викладач кафедри іноземних мов;
  • Шептун Лідія – студентка IV курсу спеціальності «Переклад».

В інтелектуальній грі «Mr Know-All» взяли участь 6 команд:

  • «Unbowed, unbent, unbroken», Український колеж ім. В.О. Сухомлинського;
  • «Smart arrows», НВК №30 «ЕкоНад»;
  • «LTL», СШ № 125;
  • «Star children», СШ № 246;
  • «Ghost hunter», СШ № 65;
  • «Consensus», Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов.

Викладач кафедри германських мов та практики перекладу КиМУ Тимошенко І.Б. провела два конкурси на знання граматики й лексики англійської мови. Потім команди продемонстрували свої акторські здібності в конкурсі «Домашнє завдання», в якому були показані уривки з відомих творів, а саме:

  • «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра – «Consensus»;
  • «Кентервільський привід» О. Уайльда – «Unbowed, unbent, unbroken»;
  • «Зоряний хлопчик» О. Уайльда – «Star children»;
  • «Кентервільський привід» О. Уайльда – «Ghost hunter»;
  • «Робін Гуд» В. Скотта – «Smart arrows»;
  • «Театр» С. Моема – «LTL».

Родзинкою цьогорічної гри стало проведення позаконкурсного завдання «Візуалізація», в ході якого команди мали зобразити на папері малюнок, що найповніше відображав події аудіофрагменту, який команди попередньо прослухали.

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов

  • Назва команди: «Consensus»
  • Директор: Пахарєва Галина Василівна.
  • Керівники команди: Смірнова Надія Михайлівна, Яцинова Олена Володимирівна.

Члени команди:

  • Івануса Ілля Дмитрович;
  • Оріховський Дмитро Андрійович;
  • Липник Сергій Олександрович;
  • Подугольнікова Злата Олександрівна;
  • Маєвська Марина Анатоліївна;
  • Мантулін Михайло Дмитрович;
  • Долінська Софія Борисівна.

Дипломанти в номінаціях «Організаторські здібності», «Вміння організовувати роботу в команді», «Авторський підхід до інсценізації літературного твору».

II місце Український колеж ім. В.О. Сухомлинського

  • Назва команди: «Unbowed, unbent, unbroken»
  • Директор: Хайруліна Василина Миколаївна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Хайруліна Тетяна Геннадіївна.
  • Керівники команди: Поленок Зоряна Володимирівна, Гуменчук Ольга Михайлівна.

Члени команди:

  • Дмитрієва Катерина Вікторівна;
  • Колесан Юрій Андрійович;
  • Пшепіровська Діана Юріївна;
  • Стрілець Юлія Олександрівна;
  • Фурман Катерина Анатоліївна;
  • Кандиба Всеволод Володимирович;
  • Міненко Микита Сергійович;
  • Петренко Оксана Ігорівна.

Дипломанти в номінаціях «Найкраща вимова», «Яскраві акторські здібності».

ІI місце Спеціалізована школа № 246

  • Назва команди: «Star children».
  • Директор: Чуприна Ольга Іванівна.
  • Заступник директора з НВР: Єрохіна Інна Іванівна.
  • Керівник команди: Вороненко Аліна Олександрівна.

Члени команди:

  • Зухд Карина Раєдівна;
  • Краснюк Ілля Ігорович;
  • Крот Дар’я Сергіївна;
  • Лук’янченко Єлизавета Андорівна;
  • Соколова Валерія Олексіївна;
  • Германович Річард Олександрович;
  • Ярмоленко Андрій Сергійович;
  • Іщенко Іван Володимирович;
  • Майоров Сергій Юрійович;
  • Маковійчук Іван Ігорович;
  • Шачикова Анна Дмитрівна.

Дипломанти в номінаціях «Ерудиція та креативність», «Артистичність».

ІI місце Спеціалізована школа № 125

  • Назва команди: «LTL».
  • Директор: Посадська Тетяна Леонтіївна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Калько Вікторія Олексіївна.
  • Керівник команди: Харківська Таміла Василівна.

Члени команди:

  • Кожара Євгенія Вікторівна;
  • Громова Юлія Олександрівна;
  • Ковальов Олександр В’ячеславович;
  • Ярош Марія Анатоліївна;
  • Лавренчук Тимур Русланович.

Дипломанти в номінаціях «Мовленнєва правильність», «Оригінальність».

ІII місце Спеціалізована школа № 65

  • Назва команди: «Ghost hunter».
  • Директор: Петруша Юлія Миколаївна.
  • Заступник директора з НВР: Махаринська Аліна Анатоліївна.
  • Керівник команди: Гридіна Наталія Миколаївна.

Члени команди:

  • Воловенко Віктор Юліанович;
  • Шапошник Андрій Анатолійович;
  • Кононова Олександра Владиславівна;
  • Кузнєцов Микита Юрійович;
  • Стронська Тетяна Олександрівна.

Дипломанти в номінаціях «Мовна винахідливість», «Глядацькі симпатії».

ІII місце Навчально-виховний комплекс № 30 «ЕкоНад»

  • Назва команди: «Smart arrows».
  • Директор: Донська Лілія Борисівна.
  • Заступник директора з іноземних мов: Кулікова Людмила Анатоліївна.
  • Керівник команди: Школьна Світлана Миколаївна.

Члени команди:

  • Балахан Анастасія Петрівна;
  • Бєлова Анастасія Віталіївна;
  • Нікіфорова Юлія Олегівна;
  • Блощинський Богдан Вікторович;
  • Квітка Олександр В’ячеславович;
  • Рогожкін Богдан Володимирович;
  • Зінич Дмитро Сергійович;
  • Долженков Андрій Дмитрович.

Дипломанти в номінаціях «Лінгвістична кмітливість», «Винахідливість та оригінальність режисерського рішення».

Учасників команд, які посіли І, ІІ і ІІІ місця, нагородили відповідно дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20%, 15% і 10% відповідно.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!


30 11/2017
12:00
Зустріч
11 11/2017
12:00
Зустріч
Музика, як спосіб комунікації
Гість: ФОЗЗІ (Олександр Сидоренко)
24 10/2017
12:00
Зустріч