«Mr. Know All» 17 лютого 2015 року

17.02.2015

Найпопулярнішим серед інтелектуальних проектів, які проводить Київський міжнародний університет, є гра «Mr. Know-All». Цього навчального року університет, зокрема Інститут лінгвістики, приймав учасників як в своїх стінах, так і презентував гру в різних районах міста. Так, інтерес до гри проявили школи Дніпровського й Дарницького районів, а 17 лютого 2015 року до проекту долучились школи Солом’янського району. Гра проходила на базі спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка (директор – Кисіль Тетяна Вікторівна).

Проректор з довузівської підготовки професор Рудаківська С.В. привітала учасників гри, ознайомила присутніх із особливостями вступної кампанії 2015 року, а також розповіла про нову програму навчання в КиМУ з подальшим отриманням подвійного диплому спільно із Словацьким Центрально-Європейським університетом. Комп’ютерна презентація допомогла старшокласникам детальніше дізнатись про напрямки підготовки, унікальну матеріальну базу та досягнення студентів Університету.

Змагання оцінювало журі у складі:

Голова журі:

  • Лавриненко О.О. – директор Інституту лінгвістики КиМУ, кандидат філологічних наук, доцент.

Члени журі:

  • Щудла Н.М. – викладач кафедри іноземних мов;
  • Тимошенко І.Б. – викладач кафедри іноземних мов;
  • Макіян Ш.А. – викладач кафедри іноземних мов;

В інтелектуальній грі «Mr Know All» взяли участь 5 команд:

  • «АВС», спеціалізована школа № 115 ім. І. Огієнка;
  • «New Directions», спеціалізована школа № 7 ім. М. Рильського;
  • «Unknown friends», спеціалізована школа № 173;
  • «Brain Storm», спеціалізована школа № 187;
  • «Erudite Stars», гімназія «Ерудит».

Відповідно до правил гри її учасники мали виконати 3 конкурсні завдання: «Впізнай слово», «Бліц-енциклопедія», «Нащадки Глобуса» (домашнє завдання) і позаконкурсне пілотне завдання «Візуалізація» (учасники слухали аудіозапис та намагались відтворити почуте в художніх образах). Домашні завдання були представлені англійською мовою за творами О. Уайльда «The Importance of Being Earnest» (команди «АВС» та «Erudite Stars»), Ш. Бронте «Джейн Ейр» (команда «New Directions»), С. Лікока «The Unknown Friend» ( команда «Unknown friends»), С. Фіцджеральда «The Great Gatsby» (команда «Brain Storm»).

І місце Спеціалізована школа № 115 ім. І. Огієнка

  • Назва команди: «АВС».
  • Директор: Кисіль Тетяна Вікторівна.
  • Завуч з іноземних мов: Бодрик Галина Іванівна.
  • Керівник команди: Гавриленко Ольга Борисівна.

Члени команди:

  • Жиліна Єлизавета Костянтинівна;
  • Кітура Вадим Олегович;
  • Швець Владислава Олегівна;
  • Андрієнко Олександра Євгеніївна;
  • Кузьменко Гліб Олександрович.

Дипломанти в номінаціях «Мовленнєва правильність», «Точність художнього відтворення»..

I місце Гімназія «Ерудит»

  • Назва команди: «Erudite Stars».
  • Директор: Перехейда Олександр Михайлович.
  • Керівники команди: Коземко Елла Вадимівна.

Члени команди:

  • Коземко Михайло Олегович;
  • Кедровська Олександра Валеріївна;
  • Стеблик Єлизавета Михайлівна;
  • Новікова Любов Олегівна;
  • Павлюк Ярослав Васильович;
  • Заграєвський Олександр Юрійович;
  • Нікітіна Єлизавета Юріївна;
  • Гезалова Лейла Ельнур кизи.

Дипломанти в номінаціях «Винахідливість та оригінальність режисерського рішення», «Мовна компетентність», персональна номінація «Глядацькі симпатії» – Павлюк Ярослав Васильович. .

ІІ місце Спеціалізована школа № 187

  • Назва команди: «Brain Storm».
  • В.О. директора: Максимець Світлана Костянтинівна.
  • Голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов: Вижевська Жанна Борисівна.
  • Заступник директора з науково-методичної роботи: Ходацька Ольга Миколаївна..
  • Керівники команди: Висоцька Наталія Михайлівна, Матвійчук Вікторія Олександрівна, Рибалка Олена Миколаївна.

Члени команди:

  • Іванкін Віктор Андрійович;
  • Шахін Нінель Абдуль Саламівна;
  • Наумовець Орина Рудольфівна;
  • Аксютін Євген Вікторович;
  • Дудар Анна Володимирівна;
  • Цимбалюк Артем Андрійович.

Дипломанти в номінаціях «Авторський підхід до інсценізації твору», «Яскравість образного мислення»..

ІII місце Спеціалізована школа № 173

  • Назва команди: «Unknown friends».
  • Директор: Мазаєва Людмила Анатоліївна.
  • Керівник команди: Печерська Олена Миколаївна.

Члени команди:

  • Парашар Анджалі Нагендерівна;
  • Альохін Микита Сергійович;
  • Мусатов Олег Сергійович;
  • Півнєва Емілія Євгенівна;
  • Ромаєва Святослава Сергіївна;
  • Нестерчук Валерія Олександрівна.

Дипломанти в номінаціях «Лінгвістична кмітливість».

ІII місце Спеціалізована школа № 7 ім. М. Рильського

  • Назва команди: «New Directions».
  • Директор: Криворучко Інна Олександрівна.
  • Завуч з іноземних мов: Горетько Наталія Юріївна.
  • Керівники команди: Безпалько Євгенія Вікторівна, Медведєва Віра Олександрівна.

Члени команди:

  • Зеленкова Валерія Вікторівна;
  • Держук Валерія Дмитрівна;
  • Черненко Олена Вадимівна;;
  • Кондратьєва Олена Антонівна;
  • Налівайко Ірина Олегівна;;
  • Нечипоренко Дмитро Олексійович.

Дипломанти в номінаціях «Артистичність».

З вітальним словом до учасників гри звернувся Лавриненко О.О. і вручив командам номінації, дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в університеті 20%, 15% і 10% відповідно та сертифікати.

Вітаємо учасників і переможців гри! Запрошуємо до участі в інших інтелектуальних проектах та на навчання в Коледжі та Університеті!


23 05/2018
16:00
Конкурс
23 04/2018
13:00
Зустріч
19 04/2018
11:40
Зустріч
27 03/2018
11:40
Зустріч