Інтелектуальні ігри - Фестиваль «Україна і Європейський Союз»

Положення про фестиваль «Україна і Європейський Союз»

Eчасники Фестивалю:

Участь у фестивалі беруть команди ВНЗ, які брали участь в експерименті щодо викладання курсу “Європейський вибір України”. У складі команди можуть бути учні 10-11 класів.

Склад команди: 5 осіб.

Для участі у грі за 10 днів до початку змагань капітан команди (школа) подає заявку на участь у грі за такою формою:

• Назва команди, № школи, повна адреса школи.
  • Прізвища, імена, по батькові членів команди, домашня адреса, контактний телефон.
  • Прізвище, ім’я, по батькові тренера команди.
  • Прізвище, ім’я, по батькові директора школи, контактний телефон.

Правила Фестивалю:

• Тематика фестивалю не виходить за межі програми курсу «Європейський вибір»
  • Фестиваль має три частини:

І. Дискусійний клуб

Проходить у два етапи.

Перший – «круглий стіл», передбачає обговорення командами таких питань: «Ідея об’єднаної Європи: утопія чи засіб створення ідеальної держави?» «Членство в ЄС: загроза національному суверенітету чи високий рівень економічної інтеграції?»

• Команди мають висловити свої міркування і навести аргументи на їх користь.
  • На виступ кожна із команд має 2 хвилини.
  • Кожна команда має право поставити одній із команд-учасниць одне запитання ( 15 сек.)
  • Час на обдумування і відповідь на запитання – 45 сек.
  • Оцінюється аргументація, логіка викладу, культура мовлення.
  • Максимальна кількість балів – 10.

Другий – засідання РНБО України. Команди мають обґрунтувати тезу про необхідність інтеграції України до Європейського Союзу

• Обґрунтування може стосуватись політичної, економічної, правової, соціальної та духовно-культурної сфер суспільного життя.
  • Час виступу – 2 хв.

ІІ. Фестиваль країн ЄС.

• Команди презентують одну із країн-членів Європейського Союзу. Країна обирається жеребкуванням. Форма і зміст презентації – довільні, але обов’язково має бути представлена національно-культурна складова.
  • Максимальна кількість балів за домашнє завдання – 10.
23 04/2018
19 04/2018