«Ерудити правознавства» 9 грудня 2015 року

09.12.2015

9 грудня, в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», за сприяння Управління освіти Деснянського р-ну м. Києва (начальник управління – Постолюк Т.К.) відбувся інтелектуальний проект «Ерудити правозавстава» серед шкільних команд району, у якому взяли участь команди СЗШ №189, Економіко-правового ліцею, СШ№247, Гімназії «Києво-Могилянський колегіум», Гімназії №283. Захід проходив на базі СЗШ№270 (директор – Коломієць П.П.).

Виступи команд оцінювало журі в складі:

Голова журі

  • Телестакова А.А. – директор Юридичного інституту, к.ю.н., доцент.

Члени журі:

  • Ткаченко О.В. – к.ю.н., доцент кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін;
  • Сапарова А.О. – к.ю.н., доцент кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін;
  • Корнієнко Є.В. – к.ю.н., доцент кафедри публічно-правових дисциплін;
  • Чесакова М.С. – викладач кафедри публічно-правових дисциплін.

В інтелектуальній грі «Ерудити правознавства» взяли участь 5 команд:

  • «Феміда», Гімназія №283;
  • «Право і закон», Економіко-правовий ліцей;
  • «Правознавці», СШ №247;
  • «Правовий прецедент», СШ №189;
  • «In comtumaciam», Гімназія "Києво-Могелянський колегіум".

Конкурс передбачав відповіді на теоретичні питання з курсу «Правознавство», конкурс капітанів, вирішення командами певних ситуаційних завдань, під час яких учасники виступають у ролі юристів, до яких звертаються за консультацією, та домашнього завдання на тему «Чому я хочу стати юристом?».

За результатами гри призові місця розподілилися так:

І місце – Економіко-правовий ліцей.

Номінація: Найкращий юрисконсульт.

Назва команди: Право і закон

Члени команди:

  • Бородавко Ігор Андрійович;
  • Орлова Ірина Сергіївна;
  • Соснович Максим Валерійович;
  • Ігнатов Нікіта Олександрович;
  • Єрмаков Святослав Владиславович.

І місце – Гімназія №283.

Номінація: Згуртованість команди.

Назва команди: Феміда

Члени команди:

  • Катеринчук Максим Сергійович;
  • Ключка Андрій Олександрович;
  • Проскуріна Христина Олегівна;
  • Ходзінська Анна Олександрівна;
  • Шенгерей Ангеліна Іванівна.

ІІ місце - СШ № 189.

Номінація: Творчість і оригінальність.

Назва команди: Правовий прецедент

Члени команди:

  • Тищенко Анна Володимирівна;
  • Плавко Олена Олексіївна;
  • Швец Дмитро Олександрович;
  • Передня Марія Іванівна;
  • Матусевич Анастасія Кучкарівська.

ІІІ місце - Гімназія Києво-Могелянський колегіум.

Номінація: Яскравий інтелектуальний потенціал.

Назва команди: In comtumaciam

Члени команди:

  • Холоша Ольга Ігорівна;
  • Петрів Ольга Олексіївна;
  • Ходаківська Дарина;
  • Репницька Анастасія;
  • Грайф Гліб Дмитрович.

ІІІ місце - СШ №247.

Номінація: Найкраще логічне мислення.

Назва команди: Правознавці

Члени команди:

  • Яциченко Діана Олексіївна;
  • Солошенко Олександра Вадимівна;
  • Барбара Марія Олександрівна;
  • Дозорцева Крістіна Олегівна;
  • Погорєлов Іван Сергійович.

Підводячи підсумки конкурсу, Арміне Абриківна Телестакова відмітила ерудицію і хороші знання учнів, аргументованість відповідей, творчість і оригінальність у презентації домашніх завдань, зазначивши, що знання з юриспруденції кожному стануть у нагоді, а особливо тим, хто любить право і планує повязати своє життя з цією професією, змінити світ на краще та нагородила переможців.

Учасники команд отримали дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів, які дають пільги в оплаті за навчання в Університеті у розмірі 20%, 15% і 10% відповідно.

Вітаємо учасників і переможців інтелектуальної гри!

Запрошуємо взяти участь в інших інтелектуальних проектах! Чекаємо на Вас у Київському міжнародному університеті!


30 11/2017
12:00
Зустріч