Фахові видання, збірники наукових праць

Збірник наукових праць «Психологічні науки: проблеми і здобутки»

Збірник «Психологічні науки: проблеми і здобутки» присвячено актуальним проблемам і результатам теоретично-методологічних та експериментально-пошукових досліджень у різних галузях психологічної науки і психологічної практики. Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації Серія КВ № 17011-5781 ПР. від 19.07.2010 р.

Докладніше про збірник

Збірник наукових праць «Педагогічна теорія і практика»

Збірник наукових праць «Педагогічна теорія і практика» є друкованим засобом масової інформації, що пройшов відповідну державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України (свідоцтво про державну реєстрацію серія КВ 22349-1224 ПР від 23.09.2016 р.). Співзасновниками збірника наукових праць «Педагогічна теорія і практика» є ПВНЗ «Київський міжнародний університет» (Україна), Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (Україна), Вища школа бізнесу у Думброві Ґурнічній (Польша).

Докладніше про збірник

Збірник наукових праць «Проблеми міжнародних відносин»

Збірник наукових праць «Проблеми міжнародних відносин» є друкованим засобом масової інформації, що пройшов відповідну державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України (свідоцтво про державну реєстрацію серія КВ 22110-12010 ПР від 27.05.2016 р.).

Співзасновниками збірника наукових праць «Проблеми міжнародних відносин» є ПВНЗ «Київський міжнародний університет», Сопотська Вища Школа (Польща), Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя, Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва».

Збірник наукових праць

Збірник наукових праць "Сучасні питання економіки і права"

Збірник наукових праць «Сучасні питання економіки і права» – наукове фахове видання, свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №17357-6127Р від 24.12.2010 р. Співзасновниками збірника наукових праць «Сучасні питання економіки і права» є ПВНЗ «Київський міжнародний університет» та ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права» (м. Херсон).

23 05/2018
23 04/2018