Коледж Київського
college@kymu.edu.ua
(044) 594-03-04

Випуск молодших спеціалістів – 2017 у Коледжі КиМУ

27 червня 2017 року актова зала Київського міжнародного університету вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників Коледжу КиМУ. 59 випускників, серед яких 9 відмінників навчання, успішно подолали перший вагомий рубіж на шляху освоєння фаху зі спеціальностей правознавство, видавнича справа та редагування, фармація, економіка. Сьогоднішній випуск для них це - закінчення перед великим початком, перед великим майбутнім, важливий крок на шляху до отримання вищої освіти, це - готовність долати нові професійні сходинки на шляху реалізації свої мрій, продовження навчання в університеті.

Церемонія вручення дипломів за традицією розпочалася з офіційної частини, на адресу випускників прозвучали оптимістичні, теплі слова віце-президента Київського міжнародного університету професора Шумигори Л.І., яка висловила впевненість у тому, що ті знання, які вони здобули у Коледжі, допоможуть домогтися задуманих цілей і зробити правильний вибір наступного місця навчання для здобуття ступеня бакалавра і магістра. Із найщирішими побажаннями успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя та вітаннями до своїх вихованців звернулася директор Коледжу професор Т.М. Петренко. Тетяна Мефодіївна зачитала Напутнє Слово від імені всього професорсько-викладацького колективу, підкреслила, що на шляху до диплому було багато важливого і корисного для випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії Коледжу і впевнена, що юнаки і дівчата не пожалкують, що прийшовши свого часу до Коледжу вони зробили правильний вибір.

Вітали також молодших спеціалістів керівники навчально-наукових підрозділів КиМУ , які внесли великий вклад у фахову підготовку молодих спеціалістів, активно співпрацюючи у наукових, навчальних заходах з Коледжем та висловили впевненість у тому, що випускники продовжать навчання у Юридичному інституті, Інституті журналістики, Економічному та Медико-фармацевтичному факультетах Київського міжнародного університету (доценти Панфілова Ю.М., Самойлов О.Ф., Ярковий А.О., Шостак Л.Г.).

Щиро вітаємо наших випускників
з успішним завершенням навчання у Коледжі!
Творчих вам успіхів, натхнення, вірте у свої сили і досягнете успіху!
Київський міжнародний університет буде радий вітати Вас 1 вересня
як студентів університету!