Коледж Київського
міжнародного
університету
college@kymu.edu.ua
(044) 594-03-04

Випуск молодших спеціалістів – 2017 у Коледжі КиМУ

27 червня 2017 року актова зала Київського міжнародного університету вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників Коледжу КиМУ. 59 випускників, серед яких 9 відмінників навчання, успішно подолали перший вагомий рубіж на шляху освоєння фаху зі спеціальностей правознавство, видавнича справа та редагування, фармація, економіка. Сьогоднішній випуск для них це - закінчення перед великим початком, перед великим майбутнім, важливий крок на шляху до отримання вищої освіти, це - готовність долати нові професійні сходинки на шляху реалізації свої мрій, продовження навчання в університеті.

Церемонія вручення дипломів за традицією розпочалася з офіційної частини, на адресу випускників прозвучали оптимістичні, теплі слова віце-президента Київського міжнародного університету професора Шумигори Л.І., яка висловила впевненість у тому, що ті знання, які вони здобули у Коледжі, допоможуть домогтися задуманих цілей і зробити правильний вибір наступного місця навчання для здобуття ступеня бакалавра і магістра. Із найщирішими побажаннями успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя та вітаннями до своїх вихованців звернулася директор Коледжу професор Т.М. Петренко. Тетяна Мефодіївна зачитала Напутнє Слово від імені всього професорсько-викладацького колективу, підкреслила, що на шляху до диплому було багато важливого і корисного для випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії Коледжу і впевнена, що юнаки і дівчата не пожалкують, що прийшовши свого часу до Коледжу вони зробили правильний вибір.

Вітали також молодших спеціалістів керівники навчально-наукових підрозділів КиМУ , які внесли великий вклад у фахову підготовку молодих спеціалістів, активно співпрацюючи у наукових, навчальних заходах з Коледжем та висловили впевненість у тому, що випускники продовжать навчання у Юридичному інституті, Інституті журналістики, Економічному та Медико-фармацевтичному факультетах Київського міжнародного університету (доценти Панфілова Ю.М., Самойлов О.Ф., Ярковий А.О., Шостак Л.Г.).

Щиро вітаємо наших випускників
з успішним завершенням навчання у Коледжі!
Творчих вам успіхів, натхнення, вірте у свої сили і досягнете успіху!
Київський міжнародний університет буде радий вітати Вас 1 вересня
як студентів університету!

Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету Коледж Київського міжнародного університету