Коледж Київського
університету
college@kymu.edu.ua
(044) 594-03-04

22 березня 2017 року в Коледжі Київського міжнародного університету відбулась ІІІ студентська науково-практична конференція «Україна в європейському просторі: проблеми та перспективи розвитку». Модератор – Федько О.Л. (заступник директора Коледжу з виховної роботи).

У конференції взяли участь: професор Петренко Т.М. (директор Коледжу КиМУ), доцент Глівінська Ю.В. (заступник директора Коледжу КиМУ, к.е.н.), доцент Самойлов О.Ф. (голова Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених КиМУ, директор Інституту журналістики, к.і.н.), доцент Ткаченко О.В. (к.ю.н., викладач циклової комісії з права) та студенти Коледжу КиМУ спеціальностей: «Фармація», «Туристичне обслуговування», «Видавнича справа та редагування», «Правознавство».

Конференцію відкрила директор Коледжу, професор Петренко Т.М., яка привітала учасників конференції і побажала їм плідної роботи.

Враховуючи актуальність теми конференції, були представлені наукові доробки студентів, які продемонстрували небайдужість колежан до проблем сьогодення:

• - «Сучасний стан та актуальні проблеми розвитку агротуристичного бізнесу в Україні» (Калініна Анастасія, ІІІ курс спеціальності «Туристичне обслуговування»);
  • - «Сьогодення сучасного книговидавництва» (Титаренко Софія, IV курс спеціальності «Видавнича справа та редагування»);
  • - «Речово-правові способи захисту речових прав» (Синявська Альона, IV курс спеціальності «Правознавство»);
  • - «Історичні та географічні передумови розвитку заповідної справи в Україні» (Лясковська Дар’я, III курс спеціальності «Туристичне обслуговування»);
  • - «Право інтелектуальної власності» (Копач Єлизавета, IV курс спеціальності «Правознавство»);
  • - «Мас-медіа та інформаційні війни» (Шевчук Марина, IV курс спеціальності «Видавнича справа та редагування»);
  • - «Аналіз зборів, що зареєстровані на території України» (Перестюк Інна, III курс спеціальності «Фармація»);
  • - «Аналіз ринку біологічних добавок, що використовуються для лікування ожиріння» (Зав’ялова Владислава, II курс спеціальності «Фармація»).

Доповіді студентів показали неординарність у підході до досліджень теми, глибоке розуміння і підтримку зовнішньо-політичного курсу нашої держави на європейську інтеграцію, налагодження взаємовигідного співробітництва з країнами світу.

Наприкінці конференції була ухвалена резолюція, яка продемонструвала необхідність і готовність молоді в отриманні ґрунтовних знань у стінах Коледжу та Університету для їх практичного застосування в майбутньому при вирішенні реальних шляхів інтеграції України до європейської спільноти.