Коледж Київського
(044) 594-03-04

Лекція для студентів-правників:
«Адвокатура, діяльність адвоката»

Юриспруденція – широка і різноманітна галузь, яка зачіпає всі сфери нашого життя. Закони зробили наше суспільство цивілізованим, завдяки їм ми можемо бути спокійними за власну безпеку, життя і майно. Нині існує цілий спектр юридичних професій, серед яких - професія адвоката.

Саме темі «Діяльність адвоката» 1 березня 2017 року і була присвячена лекція Олександра Чернихголови комітету фінансового права Асоціації адвокатів України, керуючого партнера Yours Lawyer для студентів І-ІІ курсу спеціальності «Право» Коледжу КиМУ та студентів Університету спеціальності «Міжнародне право».

Зустріч відбулася за ініціативи Студентського парламенту КиМУ, зокрема голови комітету з питань правового врегулювання, студентки ІІ курсу Коледжу спеціальності «Право» Злати Гуцуляк.

Лекція була зорієнтована на студентів-юристів, які в майбутньому планують обрати шлях адвоката.

Гість ознайомив студентів з особливостями професії, процедурою набуття статусу адвоката та його сферою діяльності, а також сучасними тенденціями розвитку української адвокатури. Під час виступу особливу увагу доповідач зосередив на правилах адвокатської етики та безпеки, при виконанні свого професійного обов’язку. Неодноразово пан Олександр посилався на приклади з власної юридичної практики.

Наприкінці лекції Олександр Черних звернувся до студентів зі словами: «Адвокатура це професія, де кожному із вас доведеться обирати власний шлях, завойовувати, а в подальшому відстоювати власну репутацію. І що б не сталось, пам’ятайте: обраний шлях обов’язково буде правильним!»

Це вже не перший візит голови комітету фінансового права Асоціації адвокатів України до КиМУ і ми щиро сподіваємось, що і не останній. Адже такі заходи є не лише цікавими, а й надзвичайно корисними для сьогоднішніх студентів – завтрашніх фахівців своєї галузі.

Коледж Київського міжнародного університету