Коледж Київського
міжнародного
університету
college@kymu.edu.ua
(044) 594-03-04
Перший проректор КиМУ, проф. Л.І. Шумигора

«Коледж Київського міжнародного університету продовжив славні традиції елітарної освіти у вищому навчальному закладі, який відомий далеко за межами України. У сучасному швидкоплинному світі сотні талановитих, сміливих, ініціативних молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в житті, здобувають якісну освіту. Багатогранна праця педагогічних працівників Коледжу КиМУ перетворює вчорашніх школярів на високопрофесійних фахівців, творців своєї справи».

Віце-президент КиМУ, проф. Л.І. Шумигора

Шановні випускники дев'ятих і одинадцятих класів!

Якщо ви мрієте пов'язати власне життя з такими сферами діяльності, як право, економіка, туризм, журналістика, фармація, акторське мистецтво, будівництво, якщо готові працювати для здобуття високих цілей, Коледж Київського міжнародного університету чекає на вас!

Коледж КиМУ - це не просто освітній заклад, це - маленька країна, у якій працюють усі правила дорослого світу. За роки навчання ви зможете не тільки одержати диплом молодшого спеціаліста, опанувати одну ябо дві іноземні мови, а й скористатися безліччю інших можливостей, які надає навчання в Коледжі.

Детальніше про вступ до Коледжу читайте у Правилах прийому на 2018 рік .

ПРІОРИТЕТИ КОЛЕДЖУ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ:
  • успішне навчання у Коледжі надає можливість продовжити навчання в Київському міжнародному університеті за скороченими програмами;
  • сучасні освітні технології;
  • спеціалізоване вивчення іноземних мов (заняття в спеціалізованих мовних кабінетах; робочі мови – українська й англійська; іноземна мова викладається за методикою президента Університету проф. Х.В. Хачатуряна);
  • програми фізичного розвитку, оздоровчі програми (спортивні секції, змагання);
  • особистісно-орієнтоване навчання і виховання за програмою «Я – особистість»;
  • розвиток інтелектуальних здібностей;
  • сучасна матеріальна база.

Коледж – це навчальний заклад, який здійснює підготовку молодших спеціалістів на основі базової середньої освіти (9 клас) з отриманням повної загальної середньої освіти.