Програма "Другий британський диплом"

Статус та особливості програми

Програма підвищення освітньої і професійної кваліфікації (на базі вищої освіти або для особливо обдарованих студентів) - «Другий британський диплом»

Програма дозволяє пройти процедуру підвищення освітньої і професійної кваліфікації випускникам будь-яких вищих навчальних закладів України, незалежно від року їх закінчення.

Така науково-освітня діяльність має характер поєднання колективної професійної взаємодії з колегами, самоосвіти й експертного оцінювання результатів наукових досліджень. У результаті реалізації програми здобувач набуває додаткові компетенції і, тим самим, отримує відповідну професійну кваліфікацію, доповнює його освітній статус.

Ефект від упровадження для студента:

• отримання «другого» британського диплома про додаткову освіту на базі наявної вищої освіти, з оформленням документів системи «Europass»;
  • удосконалення і розширення кваліфікації та навичок;
  • міжнародне визнання комплексу знань, академічних кваліфікацій і професійних навичок фахівця;
  • друкування кількох професійних публікацій у профільних виданнях (збірниках наукових праць і/або галузевих журналах) МАНВО, що значно підвищує освітню компетенцію і професійний статус зацікавленої особи на ринку праці і в академічному середовищі;
  • значне полегшення процесу працевлаштування фахівця в іноземних компаніях і за кордоном;
  • конкурентні переваги випускника на ринку праці і в Україні, і за кордоном.

Алгоритм реалізації програми

1. Зацікавлена особа готує та подає для експертного оцінювання та подальшої публікації в британських виданнях МАНВО таку кількість авторських (без співавторів) дослідних робіт (професійних есе) з питань наукового та освітнього інтересу зазначеної особи, яке дозволить йому набрати не менше 300 залікових балів експертного оцінювання і до понад 1500 таких балів.

2. Найменування кваліфікацій, придбаних за підсумками реалізації програми: для здобувачів, які набрали за підсумками проходження програми: - не менше 300 залікових балів «Дослідник науково-аналітичних проблем у галузі науки»;

- не менш як 1000 залікових балів «Магістр (Master) наукової аналітики і дискусійною риторики в галузі науки»;

- не менше 1500 залікових балів «Експерт (Expert) наукової аналітики і дискусійною риторики в галузі науки»;

- понад 1500 залікових балів «Чудовий Експерт («Grand Expert») наукової аналітики і дискусійною риторики в галузі науки».

3. Термін проходження програми - від 1 місяця до 3 років - залежно від інтенсивності надання зацікавленою особою авторських досліджень і їх якості.

4. Роботи оформлюються відповідно до вимог МАНВО (проект GISAP) і робляться англійською мовою або російською та українською мовами з розширеною англомовної анотацією.

Успішне проходження програми оформляється:

1) освітньо-кваліфікаційним дипломом МАНВО «Аналітик»;
2) «Europass Diploma Supplement»;