Вартість програм Британськаї кафедри

Оформлення «Diploma Supplement» до диплому про вищу освіту

Еквівалент 200,0 євро за документ.

Оформлення «Europass Language Passport»

Еквівалент 150,0 євро за документ.

Оформлення «Europass Curriculum Vitae»

Еквівалент 150,0 євро за документ.

Програма атестаційної легалізації освітньої кваліфікації «Другий британський диплом».

Документи: «Europass Diploma Supplement»; «Europass Mobility»; Атестаційний сертифікат якості освіти МАНВО.

Еквівалент 400,0 євро (разом з публікаціями (від 3 до 6)) та еквівалент 100,0 євро за консультаційну підтримку.

Програма підвищення освітньої і професійної кваліфікації «Другий британський диплом».

Програма «Британська кафедра» - «Додатковий британський диплом» і отримання британської кваліфікації «Аналітик».

Документи: «Europass Diploma Supplement»; «Europass Mobility»; Атестаційний сертифікат якості освіти МАНВО; Диплом МАНВО «Аналітик»

Еквівалент 600,0 євро (разом з публікаціями (від 3 до 6)) та еквівалент 200,0 євро за консультаційну підтримку.

Програми додаткової освіти з підготовки фахівців з ексклюзивними компетенціями або компетенціями, що користуються попитом.

Документи: Спільний сертифікат МТПС (Великобританія) і МАНВО (Великобританія) і КиМУ про успішне закінчення програми навчання сертифікованих фахівців; Диплом МАНВО «Аналітик» (відповідного рівня); «Europass Diploma Supplement»; «Europass Mobility»

Вартість програми формується в кожному конкретному випадку.