Віце-президент з наукових та юридичних питань

КиМУ

Савченко Леся Анатоліївна

доктор юридичних наук, професор

Савченко Леся Анатоліївна закінчила Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка (1993 рік).

У 1997 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, у 2002 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, у 2000 році присвоєно вчене звання доцента, у 2003 році – вчене звання професора.

Досвід роботи: з 1993 до 2007 року працювала в Національній академії державної податкової служби (викладач, заступник декана, завідуюча кафедрою, декан юридичного факультету, перший проректор); з 2007 до 2014 року – проректор з наукової роботи Київського міжнародного університету; з квітня 2014 року - в.о. ректора Національного університету ДПС України; з січня 2015 року - перший проректор Національного університету ДПС України; з червня 2016 року - перший заступник з наукової роботи та інноваційних технологій директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів Державної фіскальної служби України.

Педагог з багатолітнім стажем роботи у вищих навчальних закладах ІV рівня акредитації. Член Науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді України; Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України, виконкому Союзу юристів України, заступник голови Асоціації фінансового права України.

Має понад 150 наукових публікацій. Автор 2 одноосібних і співавтор 5 колективних монографій, 2 підручників, 10 навчальних посібників, 2-х науково-практичних коментарів Бюджетного кодексу України. Під її керівництвом захистили кандидатські дисертації 25 здобувачів наукового ступеня кандидата юридичних наук та 2 доктора юридичних наук.

Нагороди:

• почесна грамота Кабінету Міністрів України;
  • “Юрист року — 2002” у номінації “Юрист – організатор юридичної науки”;
  • знак “Почесний працівник державної податкової служби України”;
  • орден княгині Ольги ІІІ ступеня;
  • почесна грамота ДПА України;
  • почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»;
  • почесне звання «Видатний юрист України».