Проректор з наукової роботи

КиМУ

Некряч Анастасія Іванівна

Доктор політичних наук, професор.

Некряч Анастасія Іванівна закінчила Херсонський педагогічний інститут.

У 1990 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук, у 2003 році - дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора політичних наук у спеціалізованій Вченій Раді Інституту політичних та етнонаціональних досліджень НАН України.

Має вчене звання професора кафедри міжнародних відносин Київського міжнародного університету, академік Міжнародної академії економіки та екологічних технологій (м. Херсон), член редакційної ради науково-практичного журналу «Європейські перспективи» (ВАК), член редакційних колегій Наукового вісника НУК (Національний університет кораблебудування ім.. адмірала Макарова) та Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, член Академії політичних наук України.

Досвід роботи: комсомольська, партійна, викладацька робота, робота в органах місцевого самоврядування, а з 2002 р. по теперішній час – викладацька, наукова, адміністративна робота у вищих навчальних закладах України: директор Інституту права Міжнародного університету бізнесу і права (м. Херсон); директор НДІ Академії житлово-комунального господарства (м. Київ); директор Інституту міжнародних відносин Київського міжнародного університету, директор НДІ глобалізації та європейської інтеграції КИМУ, директор Інституту психології та соціально-політичних наук; перший проректор, в.о.ректора Міжнародного університету бізнесу і права (м. Херсон), директор НДІ європейської інтеграції.

Депутат районної ради 5-ох скликань. У 2010 році обрана депутатом шостого скликання Суворовської районної ради в м. Херсоні.

Наукова та громадська діяльність: має більше 50-и наукових публікацій з питань розбудови місцевої влади, монографію на тему «Місцеве самоврядування в Україні: етапи становлення, перспективи розвитку» (2002 p.), автор навчального посібника «Органи місцевого управління в постсоціалістичних країнах Європи: політичний зріз» (2002 p.), навчально-методичного комплексу «Місцеве самоврядування в Україні» і ін.

Переможець українсько-шведського проекту «Жінка в політиці» (1998р.), українсько-американського проекту «Гармонія» (1999р.); лауреат міжнародного конкурсу «Золота фортуна» (2001 р., Херсон); дипломант конкурсу на підтримку вітчизняного виробника «Золотий Борисфен» у номінації Лідер регіону, політик; учасник делегації голів рад по вивченню місцевої по вивченню місцевої влади у Польщі (2001 р.); організатор і засновник Всеукраїнського Конгресу жінок - депутатів місцевих рад і була обрана його головою.