Проректор з медико-біологічних наук

КиМУ

Асланян Сергій Арменакович

Кандидат медичних наук, професор.

Асланян Сергій Арменакович закінчив Дніпропетровский медичний інститут в 1975 р.

У 1983 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Механічний шов печінки мякою лігатурою".

У 1984-1986 роках працював старшим науковим співробітником Дніпропетровського НДІ "Відновлення та експертизи працездатності інвалідів".

У 1975-1984 рр - лікар-хірург стаціонару Дніпропетровськой міської лікарні швидкої медичної допомоги.

У 1986-1996 рр - лікар-хірург, завідуючий хирургічним відділенням та заступник керівника клініки невідкладної хірургії Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги (пізніше "Науково-практичне об'єднання швидкої медичної допомоги").

У 1988-1989 рр. брав участь у ліквідації наслідків землетрусу у Вірменії, створив медичний пункт та забеспечував його функціонування вахтовим методом при бригаді Київського монтажно-будівельного управління "Південатоменергобуд", що працювало під Ленінаканом.

У 1996-2005 рр. - керівник хірургічного департаменту лікарні "АЗАЛ" в м. Санаа Єменської Республіки, де поєднував хірургічну практику з педагогічною роботою. Має позитивні відгуки та подяки за хірургічну працю з Мічігана (США) та з Парижу (Франція), Міністерства охорони здоров'я Ємену, грамота Міністерства збройних сил Ємену.

З 2005 р. - професор, заступник декана соціально-психологічного факультету Київського міжнародного університету, проректор з адміністративної роботи, проректор з питань розвитку університету, проректор медико-біологічних наук.

Автор 140 друкованих праць, 4 монографій, 2 авторських свідоцтв, 17 патентів та 52 раціоналізаторських пропозицій. Основні наукові напрями: хірургія, невідкладна хірургія, експертиза працеспроможності, психологія.

Лютого 2009 року рішенням аттестаціонної колегії МОН присвоєно вчене звання - доцент.

Крім державної мови, володіє російською, англійською та арабською мовами (зі словником).

Нагороди: Почесне звання "Заслужений лікар України", грамоти Міністерства збройних сил України, Міністерства охорони здоров'я України, у 1994 році визнаний кращим раціоналізатором м. Києва в галузі медицини, Лауреат премій у галузі науки та техніки: Дніпропетровськой обласної (1979), Всесоюзної (1982), Золота медаль ВДНГ України (1989).