Радник президента з міжнародного співробітництва

КиМУ

Олів'є Ведрін

Почесний професор Київського міжнародного університету

Президент Continental European Union Club (колишній Continental University Think Tank) в Києві, Україна.

О. Ведрін отримав ступінь MБA в Міжнародній школі менеджменту (ISM) в Парижі, є аудитором Інституту досліджень національної оборони (IHEDN), Франція.

2007-2014 роки - лектор, науковий дослідник, журналіст, учасник і спікер конференцій, представник Європейської комісії в експертній мережі Team Europe Франція, виступав з лекціями в університетах Франції, України, Німеччини, Польщі, Канади, Бельгії, Великобританії, Голландії, Грузії, Португалії і ін.

З липня 2015 року по липень 2016 року – один із ведучих аналітичного ток-шоу UA Tea Time міжнародного супутникового телеканалу «First Ukraine», заснованого Національною Телекомпанією України 1 вересня 2012 року, який доступний в більш ніж 30 країнах світу.

З листопада 2016 року по лютий 2017 року Олів'є Ведрін був ведучим телепрограми "Weekly with Olivier VEDRINE" on UA.TV.

Нагороди:
  • Лицар Військового Ордена Госпітальєрів Святого Лазаря в Єрусалимі;
  • Срібна Європейська медаль «За військові та цивільні заслуги».