Керівник центру міжнародних та громадських зв’язків

КиМУ

Чучковська Ольга Миколаївна

Відмінник освіти України, доцент.

Освіта:
  • Житомирський педагогічний інститут ім. І. Франка за спеціальністю французька мова і література;
  • F.Е.G.S. Business/Trade School (Нью-Йорк, США) за спеціальністю Бізнес адміністрування / Американська система фінансового обліку ГААП (GAAP).
Трудова діяльність:

Вчитель французької мови, директор школи, голова профспілки працівників освіти, вищої школи та наукових установ Ленінського (Старокиївського) району м. Києва, заступник директора фірми «Світанок» (організація педагогічних послуг – репетиторство, курсове навчання за 20 напрямками, дитячі художні, хореографічні та музичні студії на 52 комплексних пунктах м. Києва), директор приватного підприємства «ДОНІМПЕКС».

1999–2006 – заступник / керівник фінансового департаменту юридичної компанії в м. Нью-Йорк, США.

Від січня 2007 – керівник центру міжнародних та громадських зв’язків КиМУ.